Müşterilerimizin Memnuniyeti İlk Önceliğimizdir
Sepetim 0,00 TL
Gizlilik Sözleşmesi

Telif Hakkı ve Sorumluluklar

Bu ilkeler Compaxe tarafından telif hakkı ve sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Compaxe.com web sitesi içeriğindeki tüm materyal, yazı, makale, görüntü, doküman, resim, işaret, program ve fikir ürünleri telif hakları Compaxe 'a aittir. Firmamız bu haklarına herhangi bir sınırlandırma getirmemiştir ancak kaynak gösterilerek kullanılırlarsa emeğe de saygı gösterilmiş olur. Bu site içerisinde satışı yapılan ürünlere ait bilgi, resim, özellik vs her türlü içerik firmamız tarafından oluşturulmuş veya derlenmiştir. İstenildiği şekilde kullanılabilirler. Kaynak gösterilerek kullanılması emeğe saygı ifadesi olur.

 

Bilgi Paylaşımı

Compaxe tarafından bilgileriniz sizin rızanız olmadan veya kanuni zorunluluk doğmadan üçüncü şahıslara verilmez.
 

  • Bilgi Birleştirilmesi : Web sitemize üye olan kullanıcılara ait bilgiler ticari bir amaç için, para karşılığı veya her hangi bir karşılık olmaksızın üçüncü şahıslara verilmez. Ancak üçüncü şahıslardan alınan bilgiler firmamızdaki bilgilerle birleştirilebilir. Birleştirilme sonrası rızası olmayan kullanıcılar firmamızdan yalnızca silme talebinde bulunabilir. Hak talep edemez, dava açamaz, bilgilerin alındığı kanal hakkında bilgi isteyemez. Silme taleplerine Compaxe anında yanıt vermekle yükümlüdür.
  • Zorunlu Bilgi Aktarımı : Yetkili kurum, kuruluş ve adli merciler tarafından yazılı bir belge ibrazı halinde bilgileriniz bu belgeyi ibraz edene verilebilir. Verilebilecek bilgiler son kayıtlı bilgilerin yanında arşiv bilgilerini de içerebilir. Kullanıcı herhangi bir hak talep etme, karşı dava açma veya itirazda bulunma hakkına sahip değildir.
  • Bilgi Kullanımı : Sitemizde bulunan kullanıcı bilgileri gerektiği durumlarda resmi işlemler için kullanılacaktır.
  • İstisnalar : Bazı istisnai durumlarda bilgi birleştirilmesi veya devri yapılabilir. Bu durumlar şunlardır:
    • Sitenin devredilmesi, satılması, el değiştirmesi gibi oluşabilecek durumlar.
    • Sitenin işleyişinde oluşabilecek değişiklikler.
    • İsim değişikliği halinde de bilgi birleştirilmesi veya devri gerçekleşebilir.

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et